Jdi na obsah Jdi na menu
 

BOXER a JÁ

Roku 1980, kdy jsem já ještě "byla na houbách", si moji páni rodičové pořídili žíhaného pejska s bílými znaky Andy Vi-Zu-Ky CS (o: Gaspard Debyró x m: Zita Bosmet CS). Záhy o rok později jsem přišla na svět já malá holčička. Byl to můj veliký a nejlepší kamarád, učitel a ochránce. Miloval jen svou úzkou rodinu a nikoho jiného. Prožil život po našem boku krásných 12 let a tím to vše začalo!

snimek.jpgwp_20150103_007.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Roku 1994 jsme si přivezli domu žíhaného boxera Aldo Antyny (Andy) (o: Sieger Debyró CS x m: Heidy z Klánochaty CS), se kterým jsem chodila pravidelně na cvičáky, obrany, stopy, výstavy, procházky, složili jsme svod štěňat, ZCH 5, ZV1, BH, absolvoval několik krytí a vše co do plnohodnotného psího života patří. Byl to neskutečný bitkař a rebel, vyhledával souboje se psy, ale miloval lidi a hlavně dětičky. Díky jeho povaze, pracovitosti a oddanosti jsem se rozhodla si po něm ponechat štěně.

snimek-003.jpg wp_20150103_011.jpg

wp_20150103_018.jpgsnimek-002.jpg

 
 
 
Po našem dlouhém přemýšlení, plánovaném krytí a výběru správné nevěsty se narodil roku 2002 zlatý boxer, bílé znaky Ronaldo Debyró (o: Aldo Antyny x m: Nastasa Debyró). Ronda byl úžasný pes a velký pracant, hodně velká osobnost. Jeho výcvik poslušnosti byl prostě pohádka. Cvičil s plným nasazením až do pozdního věku. Výstavy nás bavily oba a i byl úspěšný. Byl to zlatý miláček. Všechny výstavní a pracovní plány nám zhatil zákon proti kupírování. Ronaldo se dožil po našem boku krásných 11let a 1 měsíc a moc ti za to děkujeme! BYL TO PAN PES!!!
pikovice27114025.jpg                                                                                                                                                   
 
 
 
 
 
 
 
V srpnu 2010 se naše smečka rozrostla nejen od dceru Elišku, ale i o opět žíhaného pejska jménem Ares Chvalský drak (o: MultiCh. Bacardi od Stříbrňáku x m: Agáta z Nechyby). Je to chuťový pes s velikým nasazením pro výcvik. Jeho silnou disciplínou jsou obrany. Bohužel se mu staly osudný a při tréninku se těžce zranil. Závodní ambice se rozplynuly :-( Nyní si užívá krásného psího života, trénuje jen lehce poslušnost a občas stopy, miluje balonky a to mu stačí.

snimek-011.jpg 

 

 

 

 

 

 

Máme rok 2015 a mě se splnil velký sen. Dovezla jsem si ze Slovinska skvělého žíhaného pejska Wanbooi Papa Suum Cuigue (Bojkoušek). Bylo to dost obtížné sáhnout do jiné země, ale vyplatilo se. Je úžasný,temperamentní a při to velice citlivý. Je to má budoucnost!